?

שאלות גולשים

ש.
מהם תוספי תזונה?
ת.

תוספי תזונה כוללים ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא, תמציות צמחיות, אנזימים, חומצות אמינו, או מרכיבים תזונתיים אחרים. נטילת התוסף בבליעה באמצעות כדור, כמוסה, טבלייה, או בצורה נוזלית בכדי להשלים את התזונה שלך.

ש.
מה היתרונות של תוספי התזונה?
ת.

נטילת תוספי תזונה נועדה להשלים אספקתם מספקת של חומרים מזינים חיוניים לגוף האדם. יחד עם זאת, תוספי תזונה לא אמורים להחליף תזונה נכונה ובריאה, כחלק מההתנהלות היומיומית שלנו.

ש.
האם קיימים סיכונים בנטילת תוספי תזונה?
ת.

תוספי תזונה מכילים חומרים פעילים בעלי השפעות ביולוגיות שונות על הגוף. לפיכך הם עשויים להועיל במקרים רבים ואף להזיק או לסבך בעיות בריאות קיימות אם לא נוטלים אותם ללא ייעוץ מתאים. נשים הרות ומיניקות, אלו הנוטלים תרופות מרשם וילדים- חשוב להיוועץ עם רופא או עם איש מקצוע מתאים בטרם נטילתו של תוסף תזונה.

ש.
מהם מינרלים מאלמוגים?
ת.

אלמוגים חיים מורכבים ממושבות רבות של פוליפים חיים זהים ונחשבים לבעלי חיים ימיים. הם מוגנים בדרך כלל על ידי קליפה קשה, המורכבת בעיקר מסידן קרבונט יחד עם מינרלים רבים אחרים, המופרשים על ידי אלמוגים בוני שוניות. אותה קליפה קשה מהווה מצע לשונית האלמוגים. כשאלמוג מת הקליפה הקשה נשארת ומהווה מקור עשיר ל 74 מינרלים טבעיים ומאוזנים מאלמוגים אורגניים.

מינרלים מאלמוג נלקחים מעל הים, משכבה המכילה אלמוגים שנכתשו לאבקה עדינה במיוחד, וששמרו על האיזון הטבעי של אותם מינרלים. האיזון הטבעי חשוב היות וכל מינרל דורש מינרל אחר על מנת לספק יעילות מירבית. 

ש.
האם קיים טעם לוואי מנטילת תוסף פפרמינט?
ת.

כמוסות פפרמינט בעלות ציפוי אנטרי אשר עמיד בחומציות הקיבה ואינו מתפרק בקיבה, זאת על מנת להקטין את האפשרות הממילא קטנה, של שמן "חוזר". אנשים בד"כ לא חשים בטעם השמן לאחר נטילת הכמוסה.
במקרה הלא סביר אשר חווים טעם לוואי בעקבות נטילת הכמוסה, אנו ממליצים לנסות לקחת את הכמוסה זמן קצר לפני הארוחה, כך היא עדיין עוברת דרך הקיבה הלא מעוכלת, אבל אז המזון בקיבה יכול להוות מכשול פיזי לשמנים לנוע חזרה מעלה.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ