?

בטר סטיביה

Better Stevia™  של NOW הינו ממתיק טבעי ללא כל ערך קלורי ובעל ערך גליקמי נמוך. עובדות אלה הופכות אותו לתחליף מושלם לסוכר מחד ולממתיקים מלאכותיים מאידך. 
בשונה ממתיקים מלאכותיים ותוספי תזונה אחרים, Better Stevia™ של NOW מכיל תמצית טהורה של סטיביה מגידול אורגני מאושר ומנוצל היטב ע"י הגוף. טעמו הטבעי של הסטיביה מתוק פי 60-100 מסוכר מזוקק. על מנת להמתיק משקה, מזון או קינוח, אפשר להשתמש בכמות זעירה של סטיביה.

לא כל סוגי הסטיביה זהים ובכל זאת נוקטת NOW אמצעים ומאמצים על מנת לשַמר את האיכויות הטבעיות של הסטיביה, דהיינו, לייצר סטיביה שטעמה הוא הטוב ביותר ומיצויה הוא הטהור ביותר שניתן להשגה.
ב- Better Stevia™ של NOW ממוצה העלה כולו, זאת במגמה לשמור על רמת המתיקות הגבוהה ביותר שניתן להפיק ממנו, בניגוד למוצרים אחרים מבוססי סטיביה, המכילים רכיבים מבודדים, כגון ה-REB-A. בתהליך הייצור מטופל עלה הסטיביה באמצעות תהליך אנזימטי מיוחד, שתוצאתו ממתיק נקי, שטעמו נפלא.

תשומת לבנו לאיכות מבטיחה טריות בכל מנה מקנה ל- Better Stevia™ מתיקות הדומה לזו של סוכר טהור ללא קלוריות כלל!

כמה מילים על צמח הסטיביה  (Stevia rebaudiana)

זהו צמח הנפוץ בפאראגוואי ובברזיל. גובהו 60-90 ס"מ ומראהו כשל צמח הנענע. שבטי הגוארני האינדיאניים בדרום אמריקה השתמשו ב"עשב המתוק" הזה במשך מאות בשנים וב 1887 התוודע אליו לראשונה בוטניקאי מאירופה בשם ברטוני. הצמח הוצג בפני משרד החקלאות האמריקאי (USDA) בין השנים 1918-1921, אולם לא אושר על ידו כממתיק טבעי בשל סיבות פוליטיות ואינטרסים אחרים.
הסטיביה הותר לשימוש כתוסף תזונה בארה"ב בשנת 1994. 14 שנים מאוחר יותר, ב-2008, קיבלו סוגים מסוימים של סטיביה מעמד של תוסף תזונה בלתי מזיק – GRAS (Generally Recognized as Safe).

Better Stevia™   של NOW אושר לסטטוס GRAS בשנת 2010 ומאז נמכר כממתיק. 

איך מיוצר ה- Better Stevia™  של NOW? 

Better Stevia™ של NOW מיוצר בתהליך פטנטי המשלב את מיצוי עלי הסטיביה המלאים באמצעות אלכוהול ומים בלבד. המיצוי המתקבל מטופל באנזימים ממקור צמחי (Glucosyl). כדי להפחית משמעותית את טעם הלוואי האופייני לו, אשר דומה לליקוריץ.
כאמור, הממתיק מתבסס על צמח סטיביה מגידול אורגני מאושר ולפיכך הוא נקי מחומרי הדברה, חומרים כימיים, אינו עובר תהליכי הקרנה למיגור מזיקים (irradiation) ותהליכי המסה באמצעות סולבנטים.
התמצית המתקבלת מתהליכי המיצוי נמדדה בשיטת (HPLC (High Performance Liquid Chromatography ונמצא כי היא מכילה לפחות 80% גלוקוזיל סטיביואידים.
 

תרשים רמת מתיקות:

סוכר כפית 1 כף 1 1/2 כוס כוס 1
שקיות בטר סטיביה 1/2 שקיק 1.5 שקיקים 12 שקיקים 24 שקיקים
טבליות בטר סטיביה טבליה 1 3 טבליות 24 טבליות 48 טבליותתכולה: תמצית סטיביה (Stevia rebudiana)הוראות שימוש: להמתיק לפי הטעם.

תכולה: 100 שקיקים/ 175 טבליות.

 
 כשר פרווה
 

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם
logo
© 2014 כל הזכויות שמורות נוטריקר בע”מ